Podporují nás

Spolupracujeme

Zde najdete odkazy na obchody, fotografy a jiné šikovné lidi, kteří se rozhodli nám podat pomocnou ruku, nebo s námi spolupracovat jiným způsobem. Ať už se jedná o věci do soutěží, dokumentace akcí, rady do hry i do života. Za to jim děkujeme.

Airsoftová prodejna

Anareus

Společnost Anareus CZ, s.r.o. se věnuje obchodu s potřebami pro airsoft, military a outdoor od roku 2001, kdy jsme se stali první specializovanou kamennou prodejnou v ČR. Náš showroom je v současné době největší v České republice. Ještě jste u nás nebyli? Tak určitě dorazte, bude se Vám u nás líbit.

Kromě kamenného obchodu též provozujeme webshop a také velkoobchod. Objednávky vyřizujeme v co nejkratším čase a je-li zboží skladem, odesíláme jej nejpozději další pracovní den.


Navštívit stránky

Outdoor a taktické vybavení

Tactical Store

Tactical-store, e-shop ve kterém najdete vybavení špičkových světových výrobců a také vybavení z naší dílny, které svým charakterem doplňují nabídku ostatních výrobců – sumky, vesty, chestrigy, pouzdra, opasky a popruhy. Nabízíme nepřekonatelné vařiče Jetboil, produkty značky Nextorch, která vyrabí taktické svítilny a příslušenství, pozorovací dalekohledy značky Vortex s dobrým poměrem cena/výkon, airsoftové doplňky, střelivo BBs značky BLS, plyny, co2, zásobníky nebo chemické světla. Ponožky a funkční prádlo BATAC a silné lepící pásky Gorilla Glue.Dále nabízíme také zakázkovou výrobu, úpravy uniforem (bojové kalhoty, taktické blůzy), pouzdra (zásobníkové, medic, radio, uni, admin), opasky (battlebelt, warbelt, edc) a další materiál co Vás napadne.


Navštívit stránky


Profesionální fotograf

Dark Wolf

S námi zůstal, je nám věrný. Kromě našich akcí ho můžete vidět odvádět svou skvělou práci na daleko větších událostech, jako jsou třeba Colours of Ostrava a jiné. Jeho fotky si kromě nás, a to nepřeháníme, oblíbili snad všichni hráči, kteří k nám chodí. Naše akce díky něho nekončí v sobotu, ale v úterý, kdy vychází album fotek. Jeho práci můžete sledovat na sociální síti Facebook nebo na jeho osobním portfoliu.


Navštívit stránky

Děláme larp jinak

Armed Panda

ARMEDPANDA je projekt organizující larpy. Organizační skupiny jednotlivých akcí jsou složeny převážně z dobrovolníků a nadšenců. Tématicky se držíme v námi vytvořených světech nebo v alternativní realitě na území Česka. Na komplexním zpracování herního světa si dáváme záležet a zpracováváme jej tak, aby byl co nejvíce uvěřitelný a uchopitelný pro každého hráče. V rámci akcí tak chceme přinést jedinečné a unikátní prvky, které by definovaly podobu naší tvorby. Pořádání naších akcí budeme soustředit na Severní Moravu, kde vidíme nevyužitý potenciál.


Navštívit stránky

airsoftová prodejna

bohemia air soft

 Firma Jan Šulc – Bohemia Air Soft je stabilní a ryze českou společností, vybudovanou na rodinné bázi. Od svého vzniku v roce 1996 se zaměřuje výhradně na sortiment airsoftu a taktického vybavení pro hráče i profesionály. Zabývá se nejen importem-exportem, velkoobchodním, maloobchodním a internetovým prodejem, ale má i vlastní servis a výrobu.

Airsoft je pro ne nejen předmětem podnikání, ale především koníčkem. Řada z nich je dodnes jeho aktivními hráči. Podporují airsoftovou komunitu v ČR, provozují internetový magazín www.airsoft.cz a pořádají či spolupořádají řadu airsoftových akcí.


Navštívit stránky

RKS-Hydraulika

Hlavní naplní firmy je převážně servis a diagnostika hydraulických stacionárních i mobilních zařízení, výroba potrubních a hadicových rozvodů pro všechny sféry strojního a chemického průmyslu, konstrukce a výroba hydraulických tlakových a mazacích agregátů, pro různé aplikace.


Navštívit stránky

ČFA

Česká federace airsoftu je zastřešující organizace všech airsoft týmů v  ČR. 

 


Navštívit stránky

Spolupracujme

Více informací jak zahájit spolupráci?


Kontaktujte nás