respawn zs

O nás

Jedno slovo, 7 písmen, nekonečno zážitků. Tak bychom se ve zkratce popsali.

Jsme parta mladých lidí, která se věnuje airsoftu a komunitě okolo něj, už pěknou řádku let. Za tu dobu jsme si prošli přirozeným vývojem od začátečníků s „manuálkou“, přes první výstroj a první AEG k Vánocům, první týmy a zkoušení taktik z filmů a videí z Youtube, až po organizovaní vlastních akcí.

Mimo naše akce nás můžete potkat také na různých dnech obce, dětských dnech, ukázkových akcích nebo branných dnech. Nechceme ale prezentovat airsoft jako formu sportu, lidem se snažíme ukázat a přiblížit vše, co je s ním spojeno.

To stejné se snažíme dát i všem hráčům. Chceme se vyvázat z otěží „organizování stříleček“, přinést nové věci a lidi spojovat i mimo lesy/budovy, ve kterých se vídají skrze mířidla.

Stejně jako v životě ale i tady platí, že co chce člověk pochopit, to musí zažít. Takže si projdi naše stránky, mrkni na náš Instagram, Facebook nebo nám klidně napiš.

Podporuji nás

Spolupracujeme

Naše akce a činnost podporují nebo sponzorují následující firmy, společnosti, uskupení nebo jednotlivci. Za to všechno jim děkujeme.

Spolupracujme

Více informací jak zahájit spolupráci?

#Respawnzs

Naše aktivity můžete sledovat i skrze sociální sítě. Náš účet najdete i na samotném Instagramu, kde aktivně sdílíme obsah.