casus-belli-logo

Casus Belli

Každá akce je postavena na jednom hlavním herním úkolu, který doprovázejí úkoly boční, dodatečné. Hlavní úkol jde vždy ruku v ruce se scénářem. Můžete například získávat a odpalovat rakety, obsazovat nemocnici, dostávat na svou stranu vesničany a dále s nimi rozvíjet své území nebo třeba hledat doly a zahajovat v nich těžbu.

Akce je koncipována pro větší počet hráčů než doplňkové akce, které taktéž pořádáme (např. Valkyrie Conquest). 

Interaktivní kampaň se scénářem,

doprovázená příběhem.

Akce je s ohledem na scénář koncipována pro 130 až 180 hráčů.

Po 5 letech bojů, ve smyšleném státě Casus Belli, se velitel Nového Impéria, Erdman Hochvelt, konečně chopil moci a Nové Impérium začalo vládnout státu pevnou rukou. Avšak po roce klidu, co zbraně utichly, se v jednotkách K.U.A.S. chopil vlády nevlastní syn Denis Danielovič Rovnanikov, který svého nevlastního otce, Vláda Vlada Eduarda Vitmíra, z chtíče po moci a ze zklamání po neúspěchu v bitvách, chladnokrevně popravil a chopil se tím moci.

Jednotky Nového Impéria tuto operaci očekávaly a započaly posilovat svou obranu v důležitých strategických bodech, jako jsou nemocnice, sklady, raketová odpaliště, letiště, komunikační centrály, výrobny atd…

Impérium také povolalo spoustu nových velitelů pro tyto lokace.

Obě strany už jen vyčkávají, až bude správný čas udeřit.

Přidej se k nám a pojď společně tvořit už 7. rok kampaně Casus Belli. Stačí si najít naši nejbližší akci a registrovat se buď za hrdou a bohatou jednotku Nového Impéria, nebo za vlasteneckou bývalou armádu státu K.U.A.S. pod novým velitelem.

0
Maximum hráčů
0
Odehraných her
0
Krásné číslo
0
Další krásné číslo

Doplňková akce

Valkyrie Conquest

Jednoduchá kampaň, která spočívá v získávání vlajek. Založena byla v roce 2018, jako protipól ke kampani Casus Belli, která je postavená primárně na scénáři. Valkyrie je naopak pro hráče, kteří si chtějí více zastřílet, plnit jednoduché úkoly, které jsou však stále založeny na principu boje. Zároveň je akce koncipována pro menší počet hráčů. Na této akci se obvykle sejde okolo 50–80 hráčů.

Každý si najde to své

Přijď si zahrát