Night Fight vol.2

GPS souřadnice: 49.693153032695605,18.393289893865585

Rok se téměř s rokem sešel a tak si vás dovolujeme pozvat na druhý ročník naší akce s názvem Night Fight vol.2 ! Hned na začátek je nutno říct, že jsme se, oproti minulému roku, vydali úplně jiným směrem. Nepůjde tak o žádnou nudnou vystřelovačku, ale o akci se  scénářem na míru a dostatkem úkolů pro všechny! 

Jak jste si mohli všimnout, termín je 16.9. a akce se odehraje, jak jinak, než na našem domovském hřišti ve Frýdku-Místku, Nových Dvorech. 

Na Facebook událost budeme průběžně přidávat informace o akci a po kouscích vám odhalovat, na co se můžete těšit. Základní scénář vám ale odhalíme rovnou. Stačí se k němu pročíst. Sledujte tedy naše sociální sítě a žádná novinka vám neuteče. 

Teď k praktickým informacím:

Kdy: 16.9.2023 (-17.9.2023)

Kde: Herní prostor Frýdek Místek, Nové Dvory

Časový harmonogram:

19:00-20:00 – registrace a rozdělení do stran

20:00-20:15 – Briefing a příprava k akci

20:15 – ?? Akce

Na registraci se, prosíme, dostavte v daném časovém rozmezí. Hráči, kteří dorazí později, budou odbavení dle aktuální situace

Registrace:

https://forms.gle/YziYiRMeTdcAs3WB6

Registrace skrze Airsoft koalici je rovněž platná!

Akce je 18+ ! Zároveň jsme stanovili maximální počet registrovaných na 80 hráčů.

Termín uzavření registrace je 14.9. 12:00, nebo po dosažení počtu 80 registrovaných.

Minimální počet registrovaných pro uskutečnění akce je 40 hráčů!

Vstupné

250,- pro registrované hráče

300,- pro neregistrované

Prosíme, nenechávejte nic náhodě a neoddalujte zbytečně vaši registraci. Uděláte nám velkou radost, když budeme co nejpřesněji vědět, kolik se vás k nám chystá. 

Scénář:

Malá země uprostřed ničeho. Tak většina lidí popisuje Santa Geraldinu. Místo, které vás okouzlí přírodou a klidem, který zde panuje. Pokud se tedy pohybujete jen po cestách a v noci nevycházíte ven. Právě v noci se totiž tahle malebná krajina mění v místo plné násilí.

Po rezignaci vlády v roce 2022, jenž byla vyvolána krvavými zásahy proti místním obyvatelům, kteří se bouřili proti vzrůstající chudobě, se v zemi rozmohla kriminalita, obchod s drogami a neřízený černý trh s čímkoliv, co má hodnotu.

Částečný pořádek se snaží udržovat místní vojenské jednotky, které jsou ale často infiltrovány zvědy, případně z nich vojáci hromadně odchází. Ať už se psychicky zhroutí, nebo je vyhrožováno jejich rodinám, v horším případě se jim kupříkladu ztratí příbuzný.

Vítejte v zemi, kde nikdy není bezpečno…

Obecná pravidla:

Limity úsťových zbraní

AEG / HPA / GBB

Útočné pušky 2,4J

AEG / HPA / GBB DMR 2,8J GBB /HPA /

MANUÁL sniper 3,3J

Měříme s 0,20g a 0,40g municí

Organizátor si vyhrazuje právo proměřit během akce jakoukoliv zbraň.

Obecná pravidla:

  • Všechny osoby, pohybující se v době hry v prostoru, určeném pro hru, musí mít stále chráněn zrak.
  • Účastnit se akce pod vlivem alkoholu a jiných omamných nebo psychotropních látek je ZAKÁZÁNO!
  • Hráč bez reflexní vesty je považován za živého. Na osoby s reflexní vestou se v žádném případě nestřílí! Každý hráč je povinný mít reflexní vestu u sebe.
  • Zkušební střelba před zahájením hry a na mrtvolišti se provádí jen ve vyhrazeném prostoru.
  • Lézt na střechy a konstrukce budov je zakázáno.
  • Své odpadky si schovávejte, a po skončení hry si je odneste sebou. Případně je můžete vyhodit na místech k tomu určených (označené odpadkové koše).
  • V případě jakéhokoliv problému, zranění, či porušení pravidel ze strany jakéhokoliv hráče, který nejste schopni s dotyčným na místě vyřešit, neprodleně celý incident nahlaste svému velitelství nebo GM.
  • Zásah platí do všech částí těla včetně výstroje, odražená střela neplatí. Při zásahu do zbraně je nutné zvolat „zbraň“.

 

Událost je ukončena.

Datum

Zář 16 2023
Expired!

Čas

20:00 - 23:55