Národní Airsoftová Liga -Respawn z.s.

Co je airsoftová liga?
Airsoftová liga je soutěžní formát airsoftového hraní, kde se týmy sestavují a soutěží proti sobě v různých zápasech. Týmy mohou být složeny minimálně ze čtyř hráčů a maximálně z šesti hráčů.
Každý tým se může registrovat pouze na jednom hřišti, což znamená, že se nemohou účastnit ligových zápasů na více než jednom místě.
Hrací doba jednoho zápasu je obvykle stanovena na 2 x 7 minut. To znamená, že každá část zápasu trvá 7 minut a mezi nimi je krátká přestávka.
Střídání hráčů je povoleno pouze u každého náhradníka. To znamená, že během zápasu můžete vyměnit hráče pouze za ty, kteří jsou na lavičce jako náhradníci.
Termíny zápasů jsou vždy uvedené u příslušného hřiště po předchozí domluvě. To znamená, že se týmy musí dohodnout s pořadatelem ohledně konkrétního času a místa konání zápasu.
Každé hřiště vede vlastní bodovou tabulku, ve které jsou zaznamenávány výsledky jednotlivých týmů. Body jsou udělovány na základě výher, proher nebo remíz týmů v jejich zápasech.
Po ukončení všech zápasů bude sestavena konečná tabulka, ve které budou zobrazeny body jednotlivých týmů. Na základě této tabulky budou vybrány dva týmy s největším počtem bodů, kteří se kvalifikují na mistrovství ČR
V případě potřeby budou přihlášky připravené po domluvě v místě akce.
oficiální stánky
Pravidla NAL, Propozice NAL a přihlášku ke stažení naleznete zde :
přihlášku můžete posílat bud přímo na oficiální stránce NAL
nebo po domluvě s námi na e-mail spolku :
info@respawnzs.cz
Platba bude probíhat na místě konání akce a registrace je závazná bez omluvy nebo nedostavení se na akci, budete vedeni jako nedůvěrní pro turnaj do dalších ročníku v našem areálu ve Frýdku-Místku. Děkujeme za pochopení.
GPS : 49.693153032695605,18.393289893865585
TĚŠÍME SE NA VÁS
RESPAWN CREW

Událost je ukončena.

Datum

Srp 12 2023
Expired!

Čas

10:00 - 18:00